MKM SZCZECIN POLECA REFLEKSOLE – DOSKONAŁA OCHRONA PRZED SŁOŃCEM

Refleksole, czyli zewnętrzne rolety tekstylne montowane na przeszklonych powierzchniach fasad budynków zapewniają doskonałą ochronę przeciwsłoneczną. Tego typu systemy zaciemniania wnętrz pozwalają na utrzymanie stałej komfortowej temperatury w pomieszczeniach i dzięki temu w znacznym stopniu ograniczają koszty eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych. Dodatkowo refleksole stosuje się we wnętrzach, które powinny być zaciemnione, takich jak sale kinowe czy wykładowe.

Wytrzymała i solidna konstrukcja aluminiowa oraz wysokiej jakości tkaniny HIGH-T-TEX, Polyscreen, Screen, z wytrzymałych włókien poliestrowych pokrywanych PVC, zapewniające skuteczną barierę optyczną dla wpadającego do wnętrz światła i pozwalające przy tym na dobrą widoczność na zewnątrz, oraz wybór napędu systemu (ręczny lub elektryczny) przez klienta zapewniają długotrwałe i komfortowe użytkowanie refleksol.

Zastosowanie odpowiedniego systemu zaciemnienia wnętrz pozwala na uatrakcyjnienie wyglądu fasady, nadając jej ciekawy i nowoczesny charakter, a będący w naszej ofercie bogaty wybór tkanin o różnych strukturach i wielu kolorach oraz opcja lakierowania konstrukcji rolet w dowolnym kolorze z palety RAL pozwala na ich idealne wkomponowanie w otoczenie.

MKM Szczecin - refleksole
MKM Szczecin - refleksole
MKM Szczecin - refleksole