MKM SZCZECIN – MONTAŻ BRAM WEJŚCIOWYCH STALOWYCH I ALUMINIOWYCH

Od wielu lat prowadzimy współpracę z wieloma wspólnotami mieszkaniowymi ze Szczecina. Zajmujemy się montowaniem bram wejściowych stalowych i aluminiowych.

Drzwi stalowe są najbardziej ekonomicznymi i popularnymi drzwiami wejściowymi do budynków wielorodzinnych. Stworzone zostały z najwyższej jakości profili systemowych zamkniętych, które w połączeniu z zaawansowaną technologią produkcji pozwalają wykonać produkt zapewniający wieloletnią trwałość i bezawaryjną eksploatację.

Drzwi profilowe montowane w budynkach mieszkalnych są często narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, z tego względu bardzo istotne jest ich zabezpieczenie antykorozyjne. Dysponujemy dwunastoma standardowymi kolorami, które pozwalają na dopasowanie drzwi do elewacji budynku. Dodatkowo można zamówić drzwi w kolorze indywidualnym zgodnym z paletą RAL. Na całym obwodzie skrzydła drzwi posiadają uszczelnienie gwarantujące odpowiednią filtrację i zapewniające ciche zamykanie. Oferowane przez nas drzwi mogą być pełne lub przeszklone. Wypełnienia osadzone w ramie drzwiowej od wewnątrz zabezpieczone są listwą szklenia, a od zewnątrz wciskaną uszczelką gumową.

Wysoka jakość naszych wyrobów wynika również ze stosowanego wyposażenia dodatkowego – samozamykaczy, zamków, okuć i elektrozaczepów, które są produkowane przez renomowanych wytwórców. Dzięki wysokim parametrom jakościowym oferowane przez nas drzwi nie podlegają odkształceniom, a także odznaczają się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia i zmienne warunki atmosferyczne.

bramy wejściowe Szczecin